Wszechstronna propozycja usług z zakresu chirurgii stomatologicznej – Citistom

Zdrowie

Wyspecjalizowana implantoprotetyka stomatologiczna zrealizowana jest w Rodzinnym Centrum Stomatologii Citistom. Odbudowa zębów na implantach umożliwia osiągnięcie trwałego efektu estetycznego oraz znacząco ulepsza nadwyrężoną przez stratę zębów mechanikę narządu żucia. Czas zanim zostaną nałożone implanty zębów to długi proces. Obejmie: wszczepienie implantu, osadzenie korony zęba, mostu lub protezy na implancie.

Następnie ma miejsce też rekonwalescencja. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym. Pacjenci mogą się tutaj zgłosić zarówno z większymi ubytkami, jak i pojedynczymi. W działającej na terenie Katowic placówce stomatologicznej specjaliści mają wieloletnie doświadczenie i systematycznie się dokształcają.

Obszar usług powiązanych z implantami jest zawsze ustalany indywidualnie. Stomatolodzy podążają za oczekiwaniami pacjentów. Implantoprotetyka rozwija się w tym miejscu na wysokim poziomie. Klienci są informowani o tym, jak będzie przebiegało leczenie. Nie ma znaczenia, na ile utrudniony jest przypadek konkretnego pacjenta, można oczekiwać, że zostanie wyleczony. Dentyści z Citistom w razie konieczności dokonują konsultacji między sobą, w obrębie innych specjalności, jeśli leczenie implantologiczne jest skomplikowane.

Kuracja ma miejsce po wnikliwej diagnostyce. Po przeanalizowaniu wyników badań i oczekiwań pacjenta stomatolog przedstawia różne rozwiązania z zakresu protetyki. Po zaakceptowaniu harmonogramu leczenia oraz kosztów finansowych, na następnej wizycie ma miejsce implantacja. Zabieg ma miejsce w higienicznych warunkach, przy użyciu dedykowanych narzędzi.

Implant zamieszczony jest w kości, w otworze zrobionym przy użyciu kalibrowanych wierteł. Później jest wkręcony z właściwie dobraną siłą. Finalnie uzyskuje się doskonałe efekty estetyczne. Po zabiegu klient jest dokładnie poinformowany o rekomendacjach po zabiegu. Leczenie implantologiczne w Rodzinnym Centrum Stomatologii Citistom jest dokładnie rozplanowane i indywidualnie dopasowane do każdego pacjenta.